U atriju galerije „Vjeko Božo Jarak“ u Podkosi u Dubravama 14. lipnja 2015. godine prvak drame Hrvatskog narodnog kazališta u Zagrebu Joško Ševo izveo je vlastitu monodramu „Govorite li hrvatski“.